•   Live-TV -TV-kanavat -Turkki -Kaçkar TV 

TV-kanava: Kaçkar TV
Kaçkar TV online - lähetys netissä

Lähetys viralliselta verkkosivustolta
Tämä televisiokanava on valtuutettu ja lähetetään kanavan virallisilla verkkosivuilla, Klikkaa soittimeen
Kaçkar TV
Maa:  Turkki
Kategoria: Paikallinen TV
5 alkaen 5
1 ääntä
Kaçkar TV - kuvaus, arvostelu, luokitus

Rize ili hakkında haberler, canlı TV yayını ve canlı radyo yayını bulunmaktadır.
Kaçkaç TV yayın akışı listesinde Karadeniz, Rize, Artvin ve Trabzon bölgesinde yaşanan gelişmeler önde olmak üzere dizi, film, belgesel, siyaset, spor, kültür, eğitim ve ekonomi programları da yayınlanmaktadır.

Türksat 4A uydusu üzerinde yayını bulunan Kaçkar TV'yi platformumuz üzerinden günün her saat canlı izleyebilir, Karadeniz'de neler oldup bittiğinden anından haberdar olabilirsiniz.

Kaçkar TV Karadeniz bölgesinde en çok izlenen yerel TV kanalı iken artık tamamen ulusal yayın yapıyor. Karadeniz bölgesinden gelen son dakika haberler, yabancı filmler, yerli filmler, spor programları, çizgi filmler ve belgeseller yayınlanıyor. Bazı program isimleri ise; Sam Cat, L’Eredita, Young and Married, Yeryüzü Olayları, Kral Kupası, Pratik Lezzet, Kayak Koşusu, Dünya Kupası, Karadeniz Lezzetleri, Karadeniz Turu gibi programlar bulunuyor.

Hem ulusal konularda yayın yapan hem de Karadeniz bölgesinin son dakika haberleri, yemekleri, gezilebilecek yerleri, festival ve şenlikleri, Karadeniz bölgesindeki tarım hayatı ve haberleri, Karadeniz bölgesindeki hayvancılık, Karadeniz bölgesinde yapılan ilginç işlerin yer aldığı programlar ve söyleşilerin bulunduğu yayınlar 24 saat boyunca yapılmaktadır.

Kaçkar TV online - lähetys netissä

Kanal B  Turkki / Yleiset
Kanal B, Başkent Üniversitesi'nin kurduğu ulusal yayın yapan bir televizyon kanalı. Ayrıca bu kanalla ilişkili bir de radyo istasyonu (Radyo Başkent)

  • 100
5 alkaen 5
1 ääntä
Sports Tv  Turkki / Urheilu
sportstv, 1 Temmuz 2010'da kurulan Sportsnet Group bünyesindeki spor kanalı. Sportsnet Group, 2006'dan bu yana D Spor kanalında birlikte çalıştığı

  • 80
3.5 alkaen 5
2 ääntä
Kamera Duatepe  Turkki / Web kamerat
Duatepe Kamerası - İstanbulizle. 7/24 Canlı Mobese Kameraları İzle. Duatepe Kamerasını Canlı İzlemek İçin Tıklayınız!

  • 100
5 alkaen 5
2 ääntä
Gelişim TV  Turkki / Yleiset
Merkezi Stüdyoları Rize Ardeşen'de Bulunan Televizyonumuz Rize merkez ve Ankara stüdyoları ile izleyecilerimize hizmet vermektedir.

  • 0
0 alkaen 5
0 ääntä
TRT SPOR HD  Turkki / Urheilu
TRT Spor, TRT tarafından kurulan bir spor televizyon kanalı. 2010'da TRT 3'ün kapatılıp yerine TRT Spor'un geçmesi planlanmış ve 9 Ağustos 2010'dan

  • 60
2.8 alkaen 5
6 ääntä
NTV  Turkki / Yleiset
Güncel haberler ve son dakika haberleri ilk NTV'de! Türkiye'nin en güvenilir haber kaynağı NTV'den magazin haberleri ve gazete haberlerini de anlık

  • 20
1 alkaen 5
1 ääntä