•   Live-TV - TV-kanavat - Albania - Ora News 

Ora News online - lähetys netissä

Ora News online - lähetys netissä

Click on the player, the broadcast will open on the official website of the channel<
Ora News
Ora News
Maa:  Albania
Kategoria: Yleiset
2.3 alkaen 5
8 ääntä
RTV Ora News, Te paret për lajmin e fundit: Shpejtesi, paanshmeri korrektesi. 24 ore live, lajme, debate, showbizz, sport. Na ndiqni në
KLAN TV  Albania / Yleiset
TVKLAN eshte kanali televiziv privat me I madh ne Shqiperi. I themeluar qe ne vitin 1997, TVKLAN u licensua nga Keshilli Kombetar i Radios dhe i

3.3 alkaen 5
35 ääntä
A2 Albanian  Albania / Yleiset
The A2 (Autostrada 2) is the third largest motorway in Albania spanning 46.5 kilometers (28.9 mi). As it connects Fier, the sixth largest city, to

3 alkaen 5
6 ääntä
ABC News  Albania / Uutiset
ABC News is an Albanian news and satellite television channel that is owned by Media 6. The 24-hour cable news channel was founded in 2010 by

3.7 alkaen 5
24 ääntä
TVSH  Albania / Yleiset
Departamenti i Lajmeve në Televizionin Publik Shqiptar synon të përcjellë tek publiku me cilësi, transparence dhe paanshmëri të gjithë gamën

2.6 alkaen 5
5 ääntä
A1 Report  Albania / Uutiset
A1 News Channel is an all news private television station in Tirana, Albania founded by media mogul Koco Kokedhima and owned by Shekulli newspaper.

2.8 alkaen 5
19 ääntä
Klan Kosova  Albania / Paikallinen TV
Klan Kosova is a private service broadcaster in Kosovo. It offers two television stations with 24-hour television services broadcasting on

3.1 alkaen 5
11 ääntä