•   Live-TV -TV-kanavat -Albania -Rrokum TV 

TV-kanava: Rrokum TV
Rrokum TV online - lähetys netissä

Lähetys viralliselta verkkosivustolta
Tämä televisiokanava on valtuutettu ja lähetetään kanavan virallisilla verkkosivuilla, Klikkaa soittimeen
Rrokum TV
Maa:  Albania
Kategoria: Yleiset
3.8 alkaen 5
6 ääntä
Rrokum TV - kuvaus, arvostelu, luokitus

Rrokum.TV is the first Cable and Internet TV channel of Kosovo, a new medium of JAVA Multimedia Production (JMP), which builds on the success and experience of JAVA Newspaper, caters progr

Rrokum TV online - lähetys netissä

Klan Kosova  Albania / Paikallinen TV
Klan Kosova is a private service broadcaster in Kosovo. It offers two television stations with 24-hour television services broadcasting on

  • 60
3.1 alkaen 5
11 ääntä
TVSH  Albania / Yleiset
Departamenti i Lajmeve në Televizionin Publik Shqiptar synon të përcjellë tek publiku me cilësi, transparence dhe paanshmëri të gjithë gamën

  • 60
2.6 alkaen 5
6 ääntä
Vizion Plus  Albania / Yleiset
VIZION PLUS është një televizion ku çdokush gjen veten, sheh tek ai nje mik nga i cili e ka te veshtire te ndahet. Larmia e programeve, spektakleve,

  • 100
4.6 alkaen 5
3 ääntä
Mrt 2  Albania / Yleiset
MRT 2 Sat is a Macedonian television channel owned and operated by Macedonian Radio Television.

  • 80
4.2 alkaen 5
4 ääntä
Tv Klan  Albania / Yleiset
Tv Klan eshte kanali televiziv privat me I madh ne Shqiperi. I themeluar qe ne vitin 1997, TVKLAN u licensua nga Keshilli Kombetar i Radios dhe i

  • 60
3.4 alkaen 5
37 ääntä
RTV 21  Albania / Yleiset
RTV21 is a media company based in Pristina, Kosovo, which includes a radio (est. 1998), a television (est. 1999), and a website (est. 2001). Founded

  • 60
3.4 alkaen 5
7 ääntä