•   Live-TV » TV-kanavat » Albania » Albanian TV of America 

Albanian TV of America online - lähetys netissä

Albanian TV of America online - lähetys netissä

Click on the player, the broadcast will open on the official website of the channel<
Albanian TV of America
Albanian TV of America
Maa:  Albania
Kategoria: Yleiset
2.7 alkaen 5
4 ääntä
Albanian Television of America. Our television broadcasts three programs in three different television stations in HD: 1) ALBTVUSA in ShqipTV. Channel 15 - 24/7 live all over USA, Canada..
KOHAVISION - KTV  Albania - Musiikki
KTV (shkurtesa e Koha Vision) është një stacion televizioni në Kosovë, pjesë e "Grupit Koha", me pronare Flaka Surroi. Drejtoresh e "Kohavisionit"

3 alkaen 5
2 ääntä
KLAN TV  Albania - Yleiset
TVKLAN eshte kanali televiziv privat me I madh ne Shqiperi. I themeluar qe ne vitin 1997, TVKLAN u licensua nga Keshilli Kombetar i Radios dhe i

3.4 alkaen 5
11 ääntä
RTK 1  Albania - Paikallinen TV
Radio Television of Kosovo is the public service broadcaster in Kosovo. It offers two radio stations broadcasting a diverse programming of news and

4 alkaen 5
2 ääntä
ABC News  Albania - Uutiset
ABC News is an Albanian news and satellite television channel that is owned by Media 6. The 24-hour cable news channel was founded in 2010 by

3.7 alkaen 5
17 ääntä
Alsat M  Albania - Uutiset
ALSAT-M ka filluar të transmetojë në mars të vitit 2006 dhe është një stacion televiziv kombëtar që transmeton në të gjithë territorin e Republikës

3 alkaen 5
6 ääntä
Ora News  Albania - Yleiset
RTV Ora News, Te paret për lajmin e fundit: Shpejtesi, paanshmeri korrektesi. 24 ore live, lajme, debate, showbizz, sport. Na ndiqni në

2.3 alkaen 5
3 ääntä