•   Live-TV - TV-kanavat - Albania - TV SHENJA 

TV SHENJA online - lähetys netissä

TV SHENJA online - lähetys netissä

Click on the player, the broadcast will open on the official website of the channel<
TV SHENJA
TV SHENJA
Maa:  Albania
Kategoria: Uutiset
5 alkaen 5
2 ääntä
Tv Shenja is a television channel in Albania.Before establishing the new channel, Channel One was called TV One and before that Junior TV, a 24-hour news television. In late 2012, the chan
KLAN TV  Albania / Yleiset
TVKLAN eshte kanali televiziv privat me I madh ne Shqiperi. I themeluar qe ne vitin 1997, TVKLAN u licensua nga Keshilli Kombetar i Radios dhe i

3.5 alkaen 5
27 ääntä
KOHAVISION - KTV  Albania / Musiikki
KTV (shkurtesa e Koha Vision) është një stacion televizioni në Kosovë, pjesë e "Grupit Koha", me pronare Flaka Surroi. Drejtoresh e

3.2 alkaen 5
5 ääntä
Alsat M  Albania / Uutiset
ALSAT-M ka filluar të transmetojë në mars të vitit 2006 dhe është një stacion televiziv kombëtar që transmeton në të gjithë territorin e Republikës

3.1 alkaen 5
11 ääntä
RTK 1  Albania / Paikallinen TV
Radio Television of Kosovo is the public service broadcaster in Kosovo. It offers two radio stations broadcasting a diverse programming of news and

4 alkaen 5
2 ääntä
Top Channel  Albania / Yleiset
Top Channel TV eshte nje subjekt privat biznesi, i cili mbulon me sinjalin e tij te gjithe territorin e Shqiperise.

3.6 alkaen 5
12 ääntä
ABC News  Albania / Uutiset
ABC News is an Albanian news and satellite television channel that is owned by Media 6. The 24-hour cable news channel was founded in 2010 by

3.7 alkaen 5
21 ääntä